فروش دستگاه لیزر زیبایی
خانه / دستگاه میکرودرم / خرید دستگاه میکرودرم ابریژن

خرید دستگاه میکرودرم ابریژن

خرید دستگاه میکرودرم ابریژن برای مطب یا استفاده در آرایشگاه و یا مصرف شخصی است. آیا با مشخصات یک دستگاه میکرودرم ایده آل آشنایی دارید؟ فکر می کنید باید برای خرید دستگاه میکرودرم به چه نکاتی توجه شود؟

خرید دستگاه میکرودرم

برای آشنایی بیشتر شما دستگاه میکرودرم ابریژن و اهمیت استفاده از آن ابتدا با کارایی و عملکرد آن آشنا می شویم.

میکرودرم ابریژن چیست؟

میکرودرم ابریژن Microdermabrasion یک روش لایه برداری یا پیلینگ peeling پوست است. از زمان های قدیم کار لایه برداری پوست با روش های مختلف انجام می شده است. و ضرورت آن بر هیچ کس پوشیده نیست.
یکی از روش های لایه برداری قدیمی که شاید همه ما ان را به خاطر بیاوریم استفاده از سفیداب در حمام بوده است. سفیداب که ترکیبی از مواد کاملا طبیعی است با پارچه ای به نسبت زبر بر روی سطح پوست کشیده می شد و پوست به طور کامل لایه برداری می شد.

منظور از لایه برداری پوست، حذف سلول های مرده و آسیب دیده از سطح پوست است. و این مسئله آسیبی به پوست نمی رساند.

با گذشت زمان روش های مختلفی برای این امر پدید آمد. امروزه چندین روش لایه برداری مختلف در شاخه پزشکی وجود دارد که عبارتند از:

 • لایه برداری به کمک لیزر
 • لایه برداری شیمیایی
 • لایه برداری فیزیکی

لایه برداری پوست با لیزر

یکی از روش های لایه برداری استفاده از تکنولوژی لیزر است. در سال های اخیر لیزر نقش بسیار مهمی در درمان های پوستی ایفا نموده است. یکی از دستگاه هایی که از آن برای لایه برداری پوست استفاده می شود لیزر co2 فرکشنال است.
در این روش لایه برداری لایه شاخی یا بیرونی پوست آسیبی نمی بیند و لیزر به لایه های داخلی پوست نفوذ کرده و تاثیر بر لایه های درونی است.

لایه برداری پوست

لایه برداری شیمیایی

در روش لایه برداری شیمیایی بسته به میزان عوارض پوستی ای که فرد با آن دست و پنجه نرمک می کند درمان های مختلفی تجویز می شود. انواع داروهای شیمیایی به صورت قرص و یا کرم و یا تزریق می تواند در این دسته قرار گیرد.

لایه برداری شیمیایی پوست

لایه برداری فیزیکی

در روش لایه برداری فیزیکی سطح پوست در معرض سایش قرار می گیرد و عمل پیلینگ انجام می شود. برای این روش هم دستگاه ها و راه های مختلفی وجود دارد که با توجه به میزان عارضه های پوستی پزشک روش مناسب را تشخیص می دهد.

میکرودرم ابریژن یک روش لایه برداری فیزیکی است.

مزایای لایه برداری پوست به روش میکرودرم

یکی از محبوب ترین روش های لایه برداری میکرودرم ابریژن است. این روش مزایای زیادی دازد که به چند مورد از ان ها اشاره می کنیم.

 • یک روش غیر تهاجمی است
 • بدون درد
 • نیاز به بیهوشی و بی حسی ندارد
 • هزینه ارزان نسبت به سایر روش ها
 • عوارض جانبی ندارد
 • شرایط سنی ندارد و برای هر فرد بالغ موثر است
 • نیاز به مراقبت های ویژه قبل و بعد از درمان ندارد

میکرودرم ابریژن

میکرودرم ابریژن چگونه انجام می شود؟

این روش توسط دستگاهی با همین نام انجام می شود. یعنی دستگاه میکرودرم ابریژن که به اختصار به آن دستگاه میکرودرم گفته می شود.

microdermabrasion نام لاتین است که در برگردان فارسی به صورت میکرودرم ابریژن، میکرودرم ابریشن، میکرودرم آبریژن و یا به اختصار میکرودرم تلفظ می شود و تفاوتی بین آنها وجود ندارد.

اولین دستگاه میکرودرم ابریژنی که ساخته شد با استفاده از پودر اکسید آلومینیوم لایه برداری را انجام می داد. آنقدر این روش موثر و مفید بود که با گذشت سال ها همچنان یکی از بهترین روش ها محسوب می شود. بنابراین مکانیسم این روش را توضیح می دهیم.

دستگاه میکرودرم ابریژن پودری دارای دو مخزن پودر است که در دستگاه های میکرودرم مختلف در قسمت های مختلف آن تعبیه شده است. در یک مخزن پودر اکسید آلومینیوم ریخته می شود.

توجه کنید که مخزن پودر دستگاه میکرودرم همواره باید تمیز و عاری از آلودگی ها باشد.

به این مخزن یک شلنگ متصل می شود که توسط موتور دستگاه، پودر از داخل مخزن و از طریق شلنگ به هندپیسی که در آن سر شلنگ است می رسد. هندپیس به گونه ای طراحی شده که پودر را بر روی سطح پوست به میزان لازم می پاشاند.

اجزا دستگاه میکرودرم ابریژن

پاشش پودر اکسید الومینیوم با فشاری که موتور دستگاه ایجاد می کند بر روی پوست، سبب لایه برداری لایه شاخی می شود.

همزمان با ایجاد خلا پودری که روی سطح پوست پاشیده شده به همراه سلول های مرده و سایر آلودگی های جدا شده از سطح پوست از طریق یک شلنگ دیگر روانه نخزن دوم می شود.

پودر اکسید الومینیوم ماده بسیار ارزانی است. بنابراین به هیچ وجه از پودری که وارد مخزن زباله شده تحت هیچ شرایطی دوبار استفاده نکنید.

نکات مهم در خرید دستگاه میکرودرم ابریژن

 • نوع و کیفیت موتور دستگاه میکرودرم
 • قدرت مکش موتور
 • دبی ان
 • نوع پاشش پودر توسط هندپیس
 • میزان مصرف پودر
 • گارانتی
 • خدمات پس از فروش
 • اصل بودن دستگاه میکرودرم
 • قیمت

خرید دستگاه میکرودرم ابریژن

برای خرید انواع دستگاه میکرودرم ابریژن می توانید از طریق همین شرکت بازرگانی اقدام نمایید. مشاوران ما قبل از خرید شما را راهنمایی خواند نمود و معایب و مزایای انواع دستگاه میکرودرم را برای شما شرح خواهند داد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
تجهیزات زیبایی پوست آروینیا
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120389521
شماره تلفن: 02128429581
پست الکترونیکی: info@arviniya.com

مطلب پیشنهادی

دستگاه میکرودرم شرکت آفا

خرید دستگاه میکرودرم شرکت آفا

دستگاه میکرودرم شرکت آفا، از بهترین مارک های موجود در بازار را همین حالا؛ با …

پاسخگویی آنلاین کانال تلگرام