مشاوره و سفارش

  • 8 + 7 =

دستگاه رفع موهای زائد

 

مهمترین دستگاه هایی که برای رفع دائمی موهای زائد استفاده می شوند عبارتند از دستگاه های IPL، دستگاه های اس اچ آر SHR، دستگاه های لیزر دایود و دستگاه لیزر الکساندرایت است. که دارای تنوع هستند.

دستگاه لاغری موضعی

برای لاغری موضعی بدن از دستگاه های مختلف با تکنولوژی های گوناگون استفاده می شود. در این دستگاه ها از حرارت، سرد کردن، امواج رادیوفرکانسی و … بهره برده می شود. بعضی از مهمترین این دستگاه ها عبارتند از: دستگاه کویتیشن، دستگاه هایفو، دستگاه فارادیک لاغری و …

دستگاه لیفت و جوانسازی پوست

 

بیشتر برای جوانسازی پوست صورت از این دستگاه ها استفاده می شود و بسیار مورد توجه آقایان و به ویژه خانم ها است. مهمترین این دستگاه ها عیارتند از آر اف فرکشنال، دستگاه هایفو و …

دستگاه های پاکسازی صورت

برای پاکسازی پوست صورت از دستگاه هایی مثل دستگاه میکرودرم ابریژن، دستگاه هیدرودرم، دستگاه پلاٰژن، انواع دستگاه های هیدروفیشیال و آکوافیشیال و … استفاده می شود.

دستگاه های حذف تاتو

دستگاه حذف تاتو که به دستگاه لیزر کیوسوئیچ معروف است برای پاک کردن انواع رنگ دانه های پوستی استفاده می شود. دستگاه کیوسوئیچ کره ای شرکت بایسون از معروف ترین دستگاه های کیوسوئیچ است. همچمین لیزر پیکوشور هم بسیار متداول است.

فرم مشاوره و سفارش
  • 11 + 4 =

چشم انداز

با بهره گیری از تیمی متخصص توانسته ایم در زمینه تولید و فروش انواع دستگاه های لیزر و زیبایی پوست هم در داخل و هم خارج از کشور گام های موثری برداریم. امید داریم که در سال های آینده نیز به لطف ایزد منان این مسیر دامه یابد. با توجه به این که اکثر دستگاه های پزشکی وارداتی هستند و منجر به خروج عرض از کشور می شوند بخش زیادی از زمان و سرمایه خود را در جهت کسترش تولیدات با کیفیت و معآن ها بهبازارهای جهانی می کنیم تا علاوه بر اینکه مانع خروج عرض شویم با صادرات به کشور های دیگر شاهد رونق اقتصادی نیز باشیم.

مدیر مجموعه آروینیا

افسانه مجلسی ثانی

Call Now Buttonتماس بگیرید